Proč muži rádi chodí „naostro“?

Zatímco ve Skotsku je chození naostro tradice, v jiných zemích (včetně té naší) jde spíše o známku rebelství, která u konzervativních jedinců vyvolává pohoršení. Přesto tomuto způsobu (ne)oblékání holduje poměrně dost mužů.

Ve Skotsku je to s chozením naostro jinak než ve zbytku Evropy. Skotové nosí tradiční pánskou kostkovanou sukni zvanou kilt a pod tou se spodky nenosí. Evropané jejich zvyk příliš nechápou a nošení sukně pokládají za ryze dámskou záležitost. Což je zvláštní, protože původně dámské prádlo (ano, máme na mysli pánská tanga) jim problém nedělá.

Vraťme se však k chození naostro. O tom se u nás hovoří především v souvislosti s celebritami. S železnou pravidelností se v bulvárních plátcích objevují skandální fotografie známých osobností, kterým zpod sukně vykouklo odkryté přirození. U pánské populace se to neřeší, a to jednoduše proto, že si své tajemství schovávají pod kalhotami.

Jak je to se zdravím?

V souvislosti s chozením naostro se nabízí otázka, co na to říkají lékaři. Ti se shodují na tom, že jde o poměrně nebezpečnou záležitost. Podle nich je mnohem lepší byť levné spodní prádlo, protože chrání genitálie před „nehodami“ se zipem a odřeninami. Mimo to zabraňuje snadnému přenosu pohlavních nemocí.

Proč někteří pánové chození naostro milují?

Ani myšlenka na do zipu skřípnuté mužství však milovníky chození naostro neodrazí. Jaké důvody je k tomu vedou?

Podle některých mužů je pohyb bez spodního prádla velmi pohodlný. Protiargumentem je, že zřejmě ještě nenašli to správné prádlo. V případě moderních střihů a dobře zvolené velikosti nic tlačit či řezat nemůže.

A najdou se i tací, pro které je chození na ostro vzrušující. V tomto směru lze dodat snad jen jediné – proti gustu žádný dišputát. Ale i tak dnes není problém najít spodní prádlo, ve kterém se muži cítí jako alfasamci, aniž by riskovali zbytečné nepříjemnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*