Bogner Polo Team vyhrál 4. ročník Czech Snow Polo Masters 2017!

1. BOGNER, 2. PRESTIGE MODELS, 3. ELAN

Špindlerův Mlýn na několik dní ovládlo koňské polo. Přímo pod jedním z nejoblíbenějších svahů České republiky se v pátek a v sobotu 3. – 4. 2. odehrál již čtvrtý ročník Czech Snow Polo Masters 2017!
Luxus turnaje dokreslila nasvětlená hrací plocha, světoví hráči a bohatý doprovodný program.
Tento turnaj byl exkluzivní také tím, že se jako jediný nejen v České republice, ale i ve střední Evropě odehrával na sněhu.
Na prestižní turnaj královského sportu se slétli hráči z celého světa. Zastoupena byla například Anglie, Jihoafrická republika, Malajsie. Mezi sebou se utkaly týmy Prestige Models, Bogner a Elan.
Titul Czech Snow Polo Masters 2017 si po napínavém souboji odnesl Polo Team Bogner, který vedl zkušený hráč póla Zul Junus z Malajsie.
2. místo obsadil tým PRESTIGE MODELS v čele s kapitánem John Bunn z Anglie.
Tento tým současně nese název exkluzivního organizátora turnaje a generálního partnera, jenž měl celou akci pod svojí taktovkou.
3. místo v turnaji získal tým Elan pod vedením kapitána Graham Waring z Anglie.
Spolu s agenturou Prestige Models je pořadatelem akce i Gill Polo v čele s Naveedem Gillem, který je považován za zakladatele koňského póla v České republice.

Špindlerův Mlýn ožil také večerním VIP programem

To pravé zimní počasí plné slunečních paprsků si diváci i hráči mohli vychutnat po oba dva dny. Na sněžném poli se utkal vítězný tým Bogner, tým Prestige Models a tým Elan.
Luxusní prostřední Špindlerova Mlýna kromě samotných hráčů přivítalo také úspěšné podnikatele, ředitele prestižních firem a slavné osobnosti. Turnaje mohla sledovat i široká veřejnost přímo pod svahem Sv. Petra.
Moderování se zhostila oblíbená Lenka Vacvalová, VIP večery pak provázela Eva Decastelo. Oba galavečery byly pak pro VIP hosty připraveny přehlídky exkluzivních modelů sourozeneckého dua Ponerových, nepřehlédnutelných plavek Neonky, luxusního oblečení značky Bogner, spodní prádlo Werso a obleky Ceremoni.  Nesměla chybět ani pěvecká vystoupení.
Během dne diváci mohli vidět krásnou Kristie, večer to pak rozjela slovenská dvojice TWiiNS. Originální outfity předvedla například známá modelka Gabriela Franková, vítězka prestižní soutěže krásy Look Bella 2016 Helena Nejtková, vítězka soutěže krásy Look Bella 2015 Markéta Konopásková, vítěz Look Bella 2016 Ladislav Danics aj.
Pro hosty celého turnaje připravil Skiareál Špindlerův Mlýn noční lyžování a nepřehlédnutelnou snow show na sněhu. Návštěvníci se mohli na polo hřiště podívat i z ptačí perspektivy díky horkovzdušnému balonu partnera Bogner.

Foto:Zbynek@Maderyc.cz

Nestihli jste letošní turnaj koňského póla? Máte šanci příští rok na stejném místě!

Turnaj Czech Snow Polo Maters je v České republice jediný svého druhu. Fanoušci koňského póla se za svým sportem musí dále vydat například do rakouského Kitzbühelu nebo populárního švýcarského Svatého Mořice. Do České republiky hráči koňského póla zavítají opět za rok, a to na stejné místo, tedy do pohádkového Špindlerova Mlýna. Půjde již o pátý ročník turnaje, tedy Czech Snow Polo Masters 2018.  I na ten, Vás již nyní zve organizátor turnaje a generální partner: agentura Prestige Models. Produkční a modelingová agentura Prestige Models – ,,Taylor made events,, se dále zabývá organizací evetnů, m&o acute;dních přehlídek, společenských programů či promo akcí. Mimo jiné je také pořadatelem prestižní soutěže krásy Look Bella, jejíž vítězky a vítězové jsou celosvětově úspěšné. Na finalisty letošního ročníku se můžete zajisté těšit v příštím roce, tedy na Czech Snow Polo Masters 2018 ve Špindlerově Mlýně.

Děkujeme všem partnerům akce především firmám: Prestige Models, Bogner, Elan, Skiarel Špindlerův Mlýn aj.

Důležité je také zmínit, že celý turnaj  Czech Snow Polo Masters 2017 se konal pod záštitou ministra zemědělství pana Ing. Mariana Jurečky, ale také starosty města Vrchlabí a předsedy Svazku měst a obcí Krkonoše, Ing. Jana Sobotky, starosty města Špindlerův Mlýn, Bc. Vladimíra Starucha a také pod záštitou starosty města Trutnova Mgr. Ivana Adamce.
Pořádající agentura Prestige Models se těší na další ročník Czech Snow Polo Masters 2018!

Další informace na www.czechsnowpolomasters.eu, www.gillpolo.com nebo na www.prestigemodels.cz

Soutěžní týmy Czech Snow Polo Masters 2017:

Rozhodčí: Michael Howe a Niall Donnelly – Velká Británie

1.    Polo Team BOGNER:
ZUL JUNUS / Malajsie (kapitán)
KAVIN SHOW / Velká Británie
ROBBIE DENNMAN / Velká Británie

2.    Polo Team PRESTIGE MODELS:
JOHN BUNN / Anglie (kapitán)
CHASS TAYLOR / Anglie
MARTIN STEGEMAN / Jihoafrická republika


3.    Polo Team ELAN
:
GRAHAM WARING / Velká Británie (kapitán)
GILES BOOTHAM / Velká Británie
JOHN ALTON JOHNES / Velká Británie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*