Co nesmí chybět „čočkařům“ na cestách? Praktická a stylová pouzdra!

Každý nositel kontaktních čoček ví, že je potřeba čočky uchovávat ve speciálním pouzdře. Takové pouzdro ale nemusí být jen nudným obalem, existuje totiž celá řada pouzder funkčních a stylových, stačí si jen vybrat. Na jednodenní čočky, se zrcátkem nebo takové, které vám samo počítá dny do výměny čoček… Velký výběr pouzder pro dospělé i děti najdete na největším tuzemském e-shopu s kontaktními čočkami VašeČočky.cz.

Pouzdro na kontaktní čočky je naprostá nutnost. Čočky se totiž každý večer musí propláchnout v roztoku a uklidit do sterilního obalu. Opatrnost a důraz na čistotu je tady opravdu na místě, protože mezi čočkou a okem se bakterie množí rychleji než v běžném prostředí. A vězte, že nošení čoček bude větší zábava, když pouzdro bude 100% vyhovovat vašim praktickým i estetickým nárokům. Protože proč by obal na čočky nemohl být zároveň módním doplňkem nebo zábavnou hračkou?

 

Digitální. Už žádné přenášení! Digitální pouzdro má totiž nastavitelný odpočet času zbývajícího do výměny čoček. Ocení ho nejenom zapomnětliví jedinci, ať se přizná, kdo nikdy nepřetáhl dobu nošení 🙂 Hodí se prostě pro všechny nositele čtrnáctidenních a měsíčních čoček. Na VašeČočky.cz tuhle moderní vychytávku pořídíte za 279 Kč.

 

 

Se zrcátkem. Tohle stylové kosmetické pouzdro na čočky má jednu bezvadnou vychytávku, kterou oceníte hlavně na cestách – zrcátko. Na VašeČočky.cz si za 140 Kč můžete vybrat ze čtrnácti variant s barevnými obaly, které skvěle oživí váš necesér.

 

Na jednodenní čočky. Používáte jednodenní čočky, které se po vyjmutí rovnou vyhazují? I tak se pouzdro na čočky hodí. Při několikadenním výjezdu budete mít všechna balení pěkně pohromadě a nehrozí, že by se vám poztrácela v tašce. Do ozdobného pouzdra se zrcátkem se vejde 10 párů zabalených jednodenních čoček. Na VašeČočky.cz ho seženete za 159 Kč.

Antibakteriální. Uvnitř antibakteriálního pouzdra je díky iontům stříbra možné udržet v podstatě sterilní prostředí, protože stříbro ničí bakterie a zároveň posiluje desinfekční účinek roztoku. Na VašeČočky.cz zakoupíte nebesky modrou nebo jinou ze čtyř barevných variant za 49 Kč.

Pro děti. Nošení čoček je fajn zpříjemnit hlavně dětem. A tím zpříjemněním může být právě vtipné pouzdro. Obaly pro malé dobrodruhy jsou ve speciální cestovní sadě, která navíc obsahuje malou pinzetku. Některé varianty jsou dokonce rozšířené o zrcátko a lahvičku na roztok. Z téměř osmdesáti nápaditých cestovních pouzder vybírejte na VašeČočky.cz. Jedno balení je za 109 Kč. Melounek, prasátko nebo fotbalový míč? Tady si potomci vyberou! A možná nejen oni…

 

 

O VašeČočky.cz

VašeČočky.cz jsou největší český e-shop s kontaktními čočkami. Vybírat zde můžete z nejširší nabídky kontaktních čoček ve střední Evropě. V sortimentu najdete všechny druhy dioptrických i barevných čoček od oblíbených značek jako Acuvue, SoftLens, PureVision a desítek dalších. Na jednom místě mohou nositelé kontaktních čoček nakoupit také veškeré příslušenství od roztoků, očních kapek až po kosmetiku pečující o oči.

E-shop s ročním obratem 600 mil. Kč působí v 15 evropských zemích.

www.vasecocky.cz