Dejte svým blízkým zdraví pod stromeček. V podobě hrnečku MioMat…

Podzim je v plném proudu a pomalu začínají vánoční nákupy. Většina obchodů už vytahuje vánoční ozdoby a vytváří lákavé výklady plné dokonalých dárků. I vás láká vyřídit nákupy v předstihu? Nechávat si výběr těch pravých drobností pro nejbližší na poslední chvíli může být nejen stresující, ale dokonce nemusíte najít to pravé, čím byste potěšili své milované. Zapomeňte na ponožkovou klasiku a zvolte dárek, který je nejen potěší, ale zejména prospěje jejich zdraví.

 

Ideální variantou může být „Váš hrnečku vař!“ od MioMatu, který dokáže už za pár minut vykouzlit zdravá roslinná mléka, chutné smoothies, kaše nebo teplé polévky, které během třeskuté zimy dokážou příjemně zahřát zmrzlé tělo. A to bez velké námahy.

 

Zdravé tělo a spokojený život

 

Tento jedinečný pomocník je vhodný pro každého, kdo se chce zdravě stravovat a dopřát svému tělu jen to nejlepší jídlo. A to dokonce i
v raw kvalitě. Mají vaši příbuzní alergii na klasické mléko? MioMat je pro ně jako stvořený, protože připraví rostlinná mléka a tak je už nikdy nebudou muset kupovat v obchodě. Díky MioMatu si je dokáží už za pár minut připravit bez problémů v pohodlí svého domova. Makové, rýžové, kokosové, sezamové, či sójové mléko mohou mít přichystané čerstvé, kdykoliv na něj dostanou chuť. Už žádné vláčení těžkých krabic a lahví plných mléka v taškách ze supermarketu. Stačí mít doma ingredience a chutné mléko nebo smoothie plné vitamínů k snídani je hotové, aniž by bylo nutné u něj stát. Stačí pouze vložit čerstvé suroviny, stisknout knoflík příslušného programu a nechat MioMat pracovat.

Během několika minut je možné podávat i lahodné krémové polévky, snídaňové kaše, přesnídávky, či navařit oběd pro celou rodinu případně svačinku pro vaše děti. A pro milovníky smoothies je hrneček MioMat právě to pravé. O chutnou snídani či školní svačinu tak máte postaráno. A čas, který by jinak bylo nutné strávit u plotny a mytím nádobí, je možné věnovat svým nejbližším.

 

Pomoc pro zaneprázdněné rodiny

 

“Hrnečku vař!” je neocenitelným pomocníkem zejména pro mámy s malými dětmi, které nemají dostatek času na zdlouhavé vaření a raději se chtějí věnovat svým ratolestem, které je potřebují. Stejně tak ho ocení zaneprázdnění lidé, kteří nemají dostatek času na vaření kvůli pracovní vytíženosti. Polévky, kaše a dětské příkrmy z MioMatu si už zamilovali tisíce rodin.

 

Zábava pro celou rodinu

 

“MioMat dokáže sblížit celou rodinu. Společně mohou vymýšlet a kombinovat nové recepty, při kterých se zabaví malí i velcí. „Samy to dobře známe,” říkají s úsměvem MioMatky Zuzana a Simona, které nápad přinesly na Slovensko. To může být příjemné zejména během vánočních svátků, které tráví celá rodina společně. I během svátků se totiž lze stravovat zdravě a bez zbytečných kalorií. Vždyť čerstvé smoothie, hotové za dvě minuty, dodá tělu potřebné vitamíny. Stejně jako chutná teplá polévka, uvařená již za
25 minut bez jakékoliv námahy, na rozdíl od koláčků plných cukru.
“Ze zbytků po rostlinných mlécích z MioMatu si můžete připravit i chutné muffiny nebo různé koláčky,” doporučují MioMatky. Množství chutných a zdravých receptů lze nalézt i na oficiální stránce výrobku. Postupy jsou tak jednoduché, že je bez problémů zvládne i ten nejméně talentovaný kuchař, který se bude nad svým výtvorem olizovat až za ušima.

 

Proč nepřinést svým blízkým to nejlepší pro jejich zdraví a nedat jim to, co skutečně pro správnou životosprávu a dostatek energie potřebují? Skvělého pomocníka do kuchyně jistě ocení nejen malí, ale i velcí nadšenci.

 

www.mujmiomat.cz