Deus Ex: The Fall

Herní port z telefonů a tabletů předělán na PC. Je třeba si tuto informaci uvědomit!

Deus Ex : The Fall se odehrává v roce 2027 v období zlaté éry vědy, technologie a lidského rozvoje , ale zároveň v období velkého společenského rozdělení a globální konspirace. Mocné korporace získaly od vlády moc a řídí dodávky drog pro geneticky vylepšených lidí, kteří je potřebují, aby dokázali přežít .
V tomto chaosu se Ben Saxon , bývalý britský SAS přisluhovač , který se také podrobil fyzickému vylepšení , snaží zoufale najít pravdu za drogovou konspirací . Zrazen svými soukromými vojenskými zaměstnavateli se Ben musí vydat na svou tajnou misi.

8e839ea6Grafika je jednoduchá, ale dostačující kvality. postavy a NPC jednají úplně nejzákladněji, AI nepřekvapí, ale hratelnosti to neubírá.

I přes slabosti v sobě má hra atmosféru z Deus Ex. Kvalitní hudba, desigh, či augumentace. Prolézání šachet, hackování, možnost stealth postupu a likvidace nepřátel ze zálohy.

Střelba je bohužel opravdu špatně zvládnutá – zbraně a nepřátelé reagují naprosto zcestně. Avšak při stealh hraní, hra funguje a opravdu baví. Zvuky jsou kvalitní, ač nedosahují kvalit velké hry. deus-ex-the-fall

Hra tedy nese odkaz Deus Ex, ale jedná se spíše o jednohubku pro fanoušky této legendy.
Hra zabere pár hodin a je silně lineární.

 

Hru si můžete pořídit zde

cropped-galerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*