Jaké hodinky si vzít na svatbu?

Hodinky jsou pro nás neodmyslitelným doplňkem, protože nejenže vám dodávají důležitost, ale hlavně dovrší osobitý styl. Po jakých hodinkách na svatbu sáhnout? Rozhodování se bude logicky odrážet od stylu svatební hostiny, od vašich šatů, a hlavně od vašeho vkusu!

Pro pány je výběr náramkových hodinek jednodušší, protože díky saku a košili s dlouhým rukávem nebude špatný výběr jako pěst na oko. Anebo ano? Pánové by jednoznačně neměli sahat po sportovních hodinkách s nekonečným seznamem funkcí. Nechcete (resp. neměli byste chtít) strhávat pozornost z ženicha na sebe.

Zvolte spíše klasické hodinky, například od značky Festina, kde si vybere opravdu každý! Díky různým barevným kombinacím najdete hodinky, které vám sednou ke košili. Hodinky Festina z kolekce Retro, se sice zdají být nenápadné, ale jejich jednoduchou krásu si zamilujete. Hledáte něco více promakaného, na čem byste mohli stopovat čas únosu nevěsty? Festina z kolekce Chronograph jsou jasnou volbou.

 

Mezi pánské hodinky, které byste při výběru neměli přehlédnout, bezpochyby patří hodinky značky Emporio Armani. Tyto hodinky jsou designovým mistrovským dílem, které nebudete chtít sundat. Viděli jste něco víc elegantního, než pánské hodinky z kolekce Renato? Neviděli? Tak se mrkněte na hodinky od stejné značky z kolekce Aviator.

 

Chcete hodinky z úplně jiného soudku? Pak si pořiďte hodinky Timex z kolekce Intelligent Quartz, které si vás získají po prvním pohledu!

 

Dámy budou jistě volit své doplňky podle svých šatů, ať už podle barvy společenských šatů, střihu nebo stylu. Hlavním doplňkem je kabelka, nebo psaníčko, kde si k svatební hostině vezmete ty nejdůležitější věci jako peněženku, mobil, oblíbený parfém a rtěnku. Parfém, který si vezmete na svatební hostinu, najdete snadno. Nejdříve vyloučíte těžké vůně, které ženám přidají na věku (ano, čtete správně). A když to vezmeme z druhé strany, dámy by už neměly nosit přeslazené vůně, ty nechte svým dcerám a vnučkám. Mezi oblíbené parfémy patří květinové. Pokud se chcete odlišit, sáhněte po orientálních vůních, které jsou méně typické, a proto originální. Častou složkou orientálních vůní je jasmín, který se ve spojení s dalšími ingrediencemi stane vaší oblíbenou vůní.

Dámské náramkové hodinky nesmí k svatebnímu outfitu chybět. Dámské hodinky by neměly být výraznější než vaše šaty, ale zároveň by měly být vidět. Máte společenské šaty ve více barevných kombinacích? Zvolte hodinky, které nebudou barevně výrazné. Například hodinky Festina z kolekce Boyfriend budou skvělým doplňkem pro vícebarevné společenské šaty s výraznějším zdobením.

Pokud naopak vyberete z šatníku elegantní uhlazené šaty, můžete si s výběrem hodinek více pohrát. Hodinky Festina z kolekce Mademoiseille vám budou vhodným doplňkem. Pro ještě výraznější hodinky mrněte opět do kolekce Boyfriend od Festiny.

 

le dámy, nesahejte po masivně obrovských a propracovaných cifernících. Na svatbě jste za dámu, ne za diplomatku. Pokud se bez enormního ciferníku neobejdete, vybírejte jemně vypadající modely, díky užšímu řemínku, jako MK SlimRunway MK3275, anebo MK3211. Michael Kors nabízí širokou nabídku dámských hodinek. Tady si opravdu vyberete. Od klasických až po ty vyšperkované.

Hodinky pro nevěstu? Ano či ne?

Samozřejmě, jedná se přece o důležitý šperk jako každý jiný. Stejně jako náušnice nebo náhrdelník i hodinky jsou součástí některých svatebních kolekcí. Vybírejte však opatrně, zde je totiž přešlap, díky porušení zaběhlých konvencí, jednodušší než u jiných šperků. Dámské hodinky na svatbu vybírejte hlavně dle vašich svatebních šatů a doplňků. Bílá se zlatou působí graciózně na hodinkách Michael Kors.

Pro méně nápadné hodinky sahejte po značkách Daniel Wellington, tyto hodinky, doladěné správným náramkem, udělají z nevěsty tu nejhezčí a nejžádanější, i přesto, že má čerstvý prstýnek.

Hodinky pro ženicha

Pro ženicha jsou hodinky obvyklejším doplňkem, ale výběr je těžší. Nemůže si vzít své oblíbené hodinky, které nosí do práce, a zároveň s nimi měří svůj tep pří zběsilé jízdě na kole. Jak si hodinky vybrat? Nemusí, ale můžou, být sladěné s nevěstou. Pro sladění nevěsty a ženicha stačí malá část kytice, kterou bude mít ženich na klopě. Ženich by neměl být tlačen do barevných košil, jen proto, že slavnostní tabule je do fialové. Nebude přece ladit s ubrousky. Tak je to i s hodinkami, je to jeho doplněk, který ho prezentuje a dodává šmrnc. Jaké zvolit? Měli byste se vyhnout hodinkám se silikonovými řemínky a sáhnout raději po klasických kožených řemíncích, ideálně v barvě vašeho pásku, který si vybíráte podle barvy bot.

Vybírejte hodinky, které vám styl perfektně doladí, ale nebudou přehnaně strhávat pozornost. Sáhněte po značce Hugo Boss, která tento požadavek naplní. Nebo vsaďte na jistotu a sáhněte po pánských hodinkách značky Festina z kolekce Classic. Ale hlavně vybírejte srdcem, jde přece o váš velký den! Při troše štěstí, jediný svatební den.