KiK: Na rozkvetlé louce

Praha, 26. 3. 2018 – Jaro si lze jen těžko představit bez hřejivých slunečných paprsků, rozličných vůní a pestrých barev. A už vůbec ne bez rozkvetlých květin! Není tedy divu, že motivy květů a kvítků všeho druhu se pravidelně objevují v jarních kolekcích slavných módních návrhářů, stejně jako v sortimentu oděvních řetězců. Jaro už kvete
i v prodejnách KiK, které vás nadchnou svou nabídkou oblečení a doplňků s romantickými květinovými vzory.

Květinové motivy jsou neskutečně variabilní, můžete je nosit na odvážném modelu šatů s výrazným potiskem, nebo jako solitér v podobě něžné výšivky na jednobarevném tričku či halence. Stejné je to
i s barvami – záleží pouze na vás, zda se rozhodnete pro pestrobarevný vzor, nebo květinový dezén v jednom barevném tónu. Možností je nepřeberně, jen mějte na paměti, že méně je více a není nutné být oděna v květovaném od hlavy až k patě.

Málokteré ženě květinové vzory vyloženě nesluší. Přesto se řada z nich květům zbytečně vyhýbá s obavami, aby nevypadaly příliš nápadně. Přitom pouze stačí zvolit motivy v pastelových tónech, které působí méně výrazně. Skvělou „umírněnou“ variantou je také decentní potisk drobných kvítků na tričku nebo topu v kombinaci s jednobarevnými kousky.

Květinové oblečení samozřejmě sluší i děvčatům, a to malým i velkým. Mnohé
z nich tento styl přímo milují a nejraději by nosily květy pořád. Vaše dcera si určitě s nadšením oblékne veselé kousky s květinovým potiskem, ať už se vypravíte na rodinnou procházku do přírody, na obhlídku novinek v hračkářstvích nebo k babičce na oběd.

Také doplňky na jaře rozkvetly. Květinové dezény se skvěle vyjímají nejen na šátcích a taškách, ale v podobě něžné výšivky nebo potisku oživí také opasky a obuv, kterým dodají romantický vzhled.

Květinové vzory jsou nestárnoucí klasikou, která se každou sezónu pravidelně vrací v nejrůznějších podobách
a zpracováních. Pořiďte si alespoň jeden módní kousek s florálním motivem i vy, uvidíte, jak nádherně rozkvetete!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*