Krabičková dieta – HUBNĚTE ZDRAVĚ A S CHUTÍ

Krabičková dieta představuje moderní a účinný způsob hubnutí. Pro koho je vhodná a proč se vyplatí ji vyzkoušet?

Co je krabičková dieta

Na úvod je potřeba si říci, že krabičková dieta v podstatě není dietou. Rozhodně vám pomůže zhubnout, svou hmotnost díky krabičkám ovšem zredukujete spolehlivě a zdravě.

V krabičkách se nalézá chutné a nutričně vyvážené jídlo. Jeho energetická i výživová hodnota je nastavena tak, aby vám nic nechybělo a současně ani nepřebývalo. Jedná se o pokrmy odpovídající zásadám zdravého životního stylu a dimenzované tak, abyste s nimi snadno shodili svou hmotnost bez pocitu hladovění.

Současně je i krabičková dieta přiměřeně chuťově pestrá. Účelem ani redukční diety by totiž samozřejmě nemělo být stereotypní stravování.

Proč je krabičková dieta funkční

Jak již bylo řečeno, po krabičkové dietě se hubne. Samozřejmě totiž neopomíná dodržovat jednoduchý princip kalorického deficitu.

Krabičková dieta je ale vždy sestavena odborníky, kteří vědí, jak tělo přimět ke spalování tuků a současně ho nenechat z nutričního hlediska strádat. Nemálo strávníků se v nadšení z hubnutí vrhne do drastických hladovek, které ovšem vedou výhradně ke zpomalování metabolismu, nevhodnému jojo efektu a nedostatku živin pro běžné fungování organismu.

Pro koho se krabičková dieta hodí

Krabičková dieta se hodí pro všechny, kteří nemají čas. Nemusíte si totiž sami nakupovat jednotlivé suroviny, ani vařit. Veškeré připravované pokrmy jsou samozřejmě čerstvé, při výrobě se nepoužívají žádné polotovary.

Stejně tak krabičkovou dietu využijí ti, kteří nemají dostatek znalostí nebo schopností. Nevyznáte se ve složení potravin, počítání kalorií nebo správném poměru sacharidů a tuků? Nebo dokonce vůbec neumíte vařit? Ani to není problém.

Stačí si s krabičkovou dietou Brno nechat dovézt čerstvé a zdravé pokrmy až domů. Jednotlivé položky menu je také možné si odebírat vždy osobně.