LAHODNÁ VÍNA LOUIS MAX V NABÍDCE WWW.WINECLUB.CZ

Od roku 1859 si můžete vychutnávat skleničku některého z vín Louis Max, které se vyznačuje lahodnou chutí, charakteristickou barvou a aroma. Protože jsou jednotlivá vína Louis Max opravdu výjimečná, zařadili jsme je do naší nabídky, kterou najdete na www.wineclub.cz.

Vína pochází z jižní Francie, z proslulých vinic ležících v Cote de Beaune na jílovito-vápenatém podloží. Jednotlivé hrozny jsou pečlivě vybírány a sbírány ručně tak, aby byla zaručena jejich nejvyšší kvalita. Následně se nechají fermentovat a macerovat v dubových sudech po dobu až 12 měsíců, aby víno získalo nádhernou barvu, vůni a plnou chuť. Vybírat můžete z Chardonnay nebo Pinot Noir.

 

 

Bourgogne Pinot Noir Beaucharme Terroir

Víno se vyznačuje rubínově červenou barvou s fialovými odlesky. Svěží vůně černého a červeného drobného ovoce jako jsou borůvky, maliny, višně a třešně se snoubí s nádechem koření. V ústech zůstává ovocný pocit. Víno se hodí k pečeným či grilovaným masům, obzvlášť k hovězímu. Skvěle funguje také se sýry. Podávejte při 14 stupních.

 

 

 

 

Mersault L´Or Blanc

Víno se značí nádhernou zlato-žlutou barvou se zelenými odlesky. Ve vůni ucítíte květy hlohu a citrusů, dále mandle a lískové oříšky. Chuť je vyvážená, hladká a zároveň svěží. Ideálně doplní telecí, grilované mořské plody a ryby, sýry, hodí se také k delikátní úpravě drůbežího masa.

/999,-Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*