Módní show studentů Umprum a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antwerp

KDY: 9.9.2016 od 17:00
KDE: La Fabrika, Komunardů 30

Módní show studentů Umprum a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antwerp. Akce je rozdělena do 2 Bloků přehlídek kde se budou střídat návrháři České a Světové módy. Doplněním akce je pak prodejní showroom který proběhne v Chemistry Gallery.

Royal Academy of Fine Arts v belgických Antverpách patří mezi nejlepší školy módního designu na světě a WE’RE NEXT jí propojuje s neméně důležitou pražskou Umprum. Spojením 10 tuzemských a 10 světových návrhářů vzniká WE’RE NEXT, která do Prahy přináší dlouho očekávané srovnání se zahraničím. Akce vytváří velmi zajímavý kontrast mezi naprosto rozličnými styly škol, které jsou o to méně předvídatelné a tak bude docházet k velkým kontrastům, kde si ale každý najde svého oblíbence.

Zároveň přináší velkou módu širokému obecenstvu, které se o ni aspoň nepatrně zajímá. Akce je přístupná komukoliv a chce ukázat, že kvalitní móda není jen pro nejbohatší vrstvy a je přístupná více, než se zdá. Nakonec ukazuje cestu naším mladším kolegům, kteří mají cestu do světa módy otevřenou.

WE’RE NEXT vznikla z touhy začínajících, budoucích návrhářů vytvořit si nezávislou show podle jejich vlastních požadavků.

Den po akci, 10.9. proběhne prodejní showroom v Chemistry Gallery, kde můžete podpořit vaše nejoblíbenější návrháře nebo si případně zakoupit jakýkoliv z předvedených kousků. Zároveň zde budou sami návrháři jak čeští tak mezinárodní z Antverp a vy si zde s nimi můžete pohovořit. Chemistry Gallery bude otevřena od 13:00 do 21:00hod.

Blok 1 :

1. David Ring

2. Jan Černý

3. Natalie Dufková

4. Federica Di Leo

5. Spilka + Šohajová

6. Shone Puipia

7. Michaela Čapková

8. Predrag Petrovic

9. Pavlína Miklasová

10. Jakeyoung Shim

 

Blok 2 :

1. Sander Bos

2. Linda Zabilková

3. Jennifer Dols

4. Bára Procházková

5. Raphaële Lenseigne

6. Filip Hieke

7. Shayli Harrison

8. Tereza Ledvinová

9. Jennifer Dols

10. Narnish + Simona Poustková

fb_button-copy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*