Nevěsty si užívají poslední dny svobody

Finalistky soutěže Souboj nevěst využily poslední dny své svobody a vyrazily na společné soustředění do plzeňského pivovaru, kam vzaly i své nastávající muže. Po celý víkend byl pro soutěžící připravený zábavný program, do které-ho se zapojily nejen jednotlivě, ale i společně se svojí drahou polovičkou.
Víkendové dobrodružství stálo za to, odměnou jim byla exkurze celého pivovaru, ale i samotná ochutnávka různě stupňových piv, kterou si především užívali chlapi. Jednou z disciplín, kde se holky mohly předvést jako superženy, bylo čepování piva. Točení zlatavého moku probíhalo pod přísným dozorem mistra výčepního, který holky pochvaloval. Nevěsty zde měly poslední příležitost užít si pořádnou zábavu, teď už je čeká jen tvrdá příprava na samotné finále. Gala-večer Souboj nevěst, během kterého bude vybrána vítězka, proběhne již
7. dubna v divadle Hybernia.

Aneta Christavová je jedna z porotkyň, která si nenechala ujít příležitost se s nevěstami lépe poznat a vyrazila s nimi na výlet do Plzně. Moderátorka nevyrazila sama, ale i ona měla s sebou svého exotického partnera Prince. V pivovaru bylo celý víkend o zábavu postaráno. Test spolupráce byla jedna z disciplín, která páry pořádně prověřila, zda je vztah opravdu pevný. O lehké dohady mezi snoubenci nebylo nouze. Jak si hýčkat své miláčky se holky učily pod vedením mistra výčepního, který jim dal podrobné školení o čepování piva.

Pokud tuto zkušenost holky v manželství využijí, mají jistotu spokojeného manžela a titul ֦superžena“ jim bude náležitě patřit. Budoucí nevěsty si ale musí připravit ostré lokty na finálový večer, kde půjde o hodně. Svatební šaty od návrhářky Anny Svobodové, květinová výzdoba, šperky a svatební cesta, to je jen střípek z toho, co budoucí vítězka získá. Která nevěsta se stane princeznou tisíce a jedné noci?

Svoji favoritku můžete podpořit zasláním SMS ve tvaru NEVESTA (číslo nevěsty) na číslo 906 06 20.
Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 7. 4. 2017 v divadle Hybernia.
Lístky jsou již v předprodeji. Při objednání vstupenky na adrese redakce@tvoje-svatba.cz získáte zvýhodněné vstupné 1+1 za 250,- Kč. Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba. Nebo na facebookovém profilu Souboj nevěst.

O vstupenky můžete také soutěžit na www.ceskemodelky.cz v rubrice fotosoutěž nebo na bemad.cz v sekci soutěže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*