ODBOUREJTE V LÉTĚ NADMĚRNÉ POCENÍ V DŮSLEDKU MENOPAUZY S GS MERILIN HARMONY

Během menopauzy se ženské tělo mění, a to s sebou nese celou řadu příznaků – od výkyvů nálad, přes nespavost a roztržitost až po návaly horka. A právě nadměrné pocení je zrovna v létě opravdu limitující. Přírodní, a především nehormonální doplněk stravy GS Merilin Harmony si s návaly a dalšími projevy menopauzy dokáže hravě poradit. Protože v létě na vás čeká tolik zážitků! Tak si je nenechte pokazit.

Návaly horka a noční pocení patří mezi nejčastější projevy menopauzy. Zároveň drží přední příčku v ovlivňování každodenního života ženy, a to především v létě, kdy se organismus přehřívá. Komu by také nevadilo nepříjemné pocení, když venku teploty stoupají stále výš? Naštěstí existuje několik rad, jak tento nevítaný fyzikální jev ovlivnit.

Pozměňte jídelníček

Pro své tělo můžete něco udělat při každém jídle. Stačí se zamyslet nad tím, jaké potraviny jsou pro vás v období menopauzy vhodné. Snažte se vyhýbat pálivým, ostrým a příliš kořeněným jídlům, stejně tak kávě, nadměrnému množství alkoholu a nadbytku soli a cukrů. Na druhou stranu existují suroviny, které návaly dokážou redukovat. Vyzkoušejte červenou řepu, sóju, tofu a potraviny bohaté na vápník, hořčík a ty, které v sobě mají dostatek vitamínu E. Nadměrným pocením se z těla odvádí přílišné množství vody, proto nezapomínejte dodržovat dostatečný pitný režim.

Reklama:

 

Přizvěte na pomoc bylinky

Příroda je mocná čarodějka a dokáže si poradit s lecčím, a to včetně nadměrného pocení v období menopauzy. Návaly horka zmírňují odvary ze šalvěje nebo jetel červený. Výjimečně dobře však funguje ploštičník hroznatý, který navíc zlepšuje spánek, koncentraci a paměť a má pozitivní vliv na psychickou pohodu ženy. Právě tato bylinka je jednou z účinných látek doplňku stravy GS Merilin Harmony, kde spolu s třezalkou tečkovanou, vápníkem a vitamínem D3 vytváří recept, který negativní dopady menopauzy výrazní zmírní.

Nebojte se doplňků stravy

Doplněk stravy GS Merilin Harmony neobsahuje hormony, navíc je založený na přírodní bázi a obsahuje složky, které na základě rozsáhlé multicentrické klinické studie prokazují redukci příznaků klimaktéria až u 90 % žen po 6 měsících užívání. Nevzniká na něm závislost, je bezpečný i při dlouhodobém užívání, je vhodný také proti pocitu únavy, a navíc se po něm nepřibírá na váze, což je pro většinu žen jeden z nejdůležitějších parametrů.

 

GS Merilin Harmony – 3měsíční kúra (90 tablet)

 

Orientační cena: 526 Kč + měsíc užívání zdarma

Dávkování: 1x denně jedna tableta

Účinné látky: Ploštičník hroznatý, třezalka tečkovaná, vápník, vitamin D3

Efekt lze očekávat nejdříve po 4 – 6 týdnech užívání

 

 

 

 

Více informací se dozvíte na www.merilin.cz