Parfém Chloé

Francouzská značka Chloé je řazena do předních a nejoblíbenějších módních značek na světovém trhu. Založila ji návrhářka egyptského původu Gabrielle Aghion už v roce 1952. Jako první přišla na trh s kolekcí ready-to-wear. Ta zahrnovala oblečení té nejvyšší kvality. Postupem času firma začala vytvářet i doplňky a vůně.151646_800x600

Jedním z produktů je právě parfém stejnojmenného názvu Chloé. Jednomyslně ho můžeme zařadit do vůní květinových. Jediný pochyb by nám mohlo přinášet ovoce, které se skrývá v hlavě parfému – liči. Jeho aroma však není nijak silné, někdo ani liči ve vůni nerozpozná. Další složkou v hlavě je frézie, kterou ucítíte hned na první nádech a pivoňka. Druhou výraznou přísadou je růže doprovázená magnólií a konvalinkou v srdci parfému. Základ tvoří ambra a cedr. Tyto složky dodávají parfému exotičnost, ale zároveň jemnost. Vůně dokonale podpoří vaši ženskost. Budete se s ní zkrátka cítit naprosto skvěle!

8544_800x600Parfém Chloé si zamilujete už po prvním nádechu. Není divu, že se stal jedním z těch nejprodávanějších vůní roku 2015. Přední příčku v oblíbenosti mezi parfémy si drží dodnes.

TIP: Vyberte si k parfému i tělové mléko a nebo deodorant ve spreji. Produkty ještě více podtrhnou sílu vůně.

Parfém Chloé najdete zde.

logo-300x61

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*