Plastická chirurgie v Brně

Přemýšlíte o plastice prsů? Zjistěte, jaké jsou v současné době možnosti v oblasti plastické chirurgie, konkrétně u augmentace, lipomodelace a lipoffilingu.

Trápí vás malá, povislá nebo asymetrická prsa? S tímto estetickým problémem se potýká mnoho žen, a to nejen těch, které za sebou mají porod nebo razantní zhubutí. Jednou z cest, jak se tohoto problému zbavit, je návštěva plastické chirurgie Brno nebo estetické chirurgie. V tomto případě existuje hned několik metod a cest, jak docílit větších ňader, které vám obor plastická chirurgie může nabídnout. Setkat se můžete s například s možností augmentace, zvětšení prsou, a to v několika podobách a kombinacích.

Lipomodelace / Lipofilling prsů

Na klinice plastické chirurgie Brno se můžete setkat s nabídkou zákroků augmentace, tedy zvětšení prsou v podobě lipomodelace / lipofillingu prsů. Lipomodelace prsou je laicky řečeno zvětšení prsou vlastním tukem. Ten se odebírá pomocí liposukce z problémových partií. Je tak vhodný především pro ženy, které trápí tukové polštáře v problémových partiích jako je břicho, stehna nebo hýždě. Výhodou lipomodelace je to, že oproti použití silikonů zde nejsou absolutně žádná rizika jako je krvácení, infekce apod. Prsa si tímto způsobem můžete nechat zvětšit o 1-2 velikosti. Lipofilling prsů neboli autoaugmentace dodá vašim ňadrům přirozený vzhled, a to bez nevzhledných jizev.

Kombinace augmentace a zvětšení prsou s jejich modelací

Plastika prsou nabízí také kombinaci augmentace a zvětšení prsou s modelací. Tento zákrok je skvělou volbou pro ženy, které trápí různé asymetrie ňader, ale nejen pro ně. Jeden prs je zvětšen pomocí silikonového implantátu a druhý se domodeluje odebraným tukem.

Co se týče všeho kolem plastické a estetické chirurgie, můžete využít možnosti konzultací se zkušeným plastickým chirurgem, který založil rodinnou kliniku a má v tomto oboru bohaté a dlouholeté zkušenosti. MUDr. Tomáš Ventruba se zabývá již řadu let plastickou a estetickou chirurgií.