Pouze pro dospělé: Sexuální trendy roku 2021

Nabídka erotických pomůcek je velice pestrá a navíc se rok od roku stále se rozšiřuje. Představujeme vám aktuální trendy a novinky pro letošní rok!

Péče o ženskou intimitu!
Doby, kdy se hysterie léčila vibrátorem jsou dávno pryč. Nyní tyto „hračky“ patří do vybavení téměř každé domácnosti. Dávno je nekupují pouze muži svým partnerkám, ale čím dál častěji si je kupují ženy mezi sebou. Jako dárky k narozeninám či jako svatební dary. Co si budeme povídat, vždyť právě samy ženy ví, co jim vyhovuje a proto to rády dopřejí i svým kamarádkám nebo sestrám.

CatPaw iobanana Massager vyhřívaný – bílý

Tento luxusní a roztomilý massager vám nahradí rovnou 3 produkty. Můžete jej použít místo vibračního vajíčka, masážní hlavice nebo stimulátoru. Udělá i z těch nejvšednějších večerů vzrušující a nezapomenutelné zážitky. Podlehněte jeho okouzlujícímu tajemství, sdílejte jej se svým partnerem a užijte si jedinečné prožitky.

Jeho využití se široké, lze použít jak k erotickým hrátkám, tak k nahřátí namožených zad. Doporučuje se i jej použít (v režimu vyhřívání) na podbříšek při bolestivé menstruaci.

Navíc je vrcholem roztomilosti ♥

OMYSKY Poetic JOY Lipstick Vibrator

OMYSKY Poetic JOY Lipstick Vibrator zaujme hned na první pohled svým jedinečným tvarem, který napodobuje tvar rtěnky. Snadno ho skryjete např. v kabelce či na cestách. Jedinečný pomocník, který nesmí chybět žádné ženě.

S-Hande – venušiny kuličky – sada 6ks

Venušiny nebo vaginální kuličky známe každá, ale tento set je naprosto revoluční. Určitě se vám někdy stalo, že kuličky neseděly, byly moc velké, moc těžké, vypadávaly… S těmito se vám to nestane. Velikost je tak akorát a váhu si přizpůsobíte sama. Tréningový plán začíná s nejlehčí kuličkou a postupně se propracujete až k té nejtěžší a posílíte tak své pánevní dno.

Hlavní benefity pravidelného používání vaginální kuličky

  • Pomocí venušiny kuličky se posilují svaly pánevního dna a tím se dá velmi účinně zúžit ženská vagína.
  • Pomáhá léčit inkontinenci.
  • Urychluje zotavení vagíny po porodu.
  • Vede k intenzivnějšímu prožívání orgasmu.

Libo Whale silikonové vibrační vajíčko růžové

MIC-WAND Diamond wand massager USB │ Masážní hlavice

Masážní hlavice prožívají poslední dobou v České republice boom. Na trhu jich najdete spousty. My jsme pro vás vybrali jednu jedinečnou svým designem. Má totiž vibrační hlavici ve tvaru diamantu.

Dibei dálkově ovládaný vyhřívaný vibrátor │F**king machine

Vše výše uvedené naleznete na eshopu MagicWand.cz