Překvapte vaše hosty na večírku skvělým jídlem, na které se nezapomíná.

Existuje velké množství cateringových společností, které nabízí různé druhy i úroveň služeb. Můžete si nechat uvařit čerstvé jídlo přímo na místě, upořádat grilovací párty, nechat si jídlo kompletně dovézt již hotové nebo si pozvat například „food-truck“.

 

Styling

Současné trendy v gastronomii určitě dávají přednost zdravému stravování či dokonce speciálním vegetariánským pokrmům, nicméně můžete zvolit naopak i koncept klasického „amerického grilování“ nebo např. „středomořskou kuchyni“. Každá pořádná společnost poskytující catering vám jistě nabídne spoustu možností na výběr.

 

Prověřte kvalitu jídla, dovozu i skladování

Jestli chcete svým hostům servírovat jídlo, na které nezapomenou, zajímejte se především o jeho kvalitu. Důležité jsou zejména čerstvé a lokální suroviny. Pokud vám bude jídlo cateringová společnost dovážet, zajímejte se také o průběh jeho skladování a dopravu. Chladící boxy a speciální přepravní gastronomické vybavení by mělo být samozřejmostí.

 

Kuchař vždy až na prvním místě

Aby bylo jídlo a gastronomický zážitek z něj na nejvyšší úrovni, je třeba, aby se o něj postaral opravdový odborník. Šéfkuchař je ten, kdo zajišťuje, aby chuťové pohárky vašich hostů dostali maximální potěšení. Vždy se proto zajímejte, kdo konkrétně bude jídlo chystat a celý gastronomický koncept navrhovat.

 

Doplňující aktivity

Výrazným zpestřením vaší společenské akce může být také nějaká aktivita pro vaše hosty. Zvolit můžete třeba „kuchařskou show“ nebo “ ukázku vaření“, do kterého se mohou vaši návštěvníci i přímo zapojit. Pořádáte-li večerní párty, pak je vhodným doplňkem „barmanská show“, která může být doplněna například o ohnivé efekty. V neposlední řadě byste se měli zabývat také výzdobou. Květiny mohou celé prostředí rautu výrazně oživit a přinést mu zajímavé barevné pojetí.

 

BASTA CATERING  Brno

Pokud uvažujete o uspořádání oslavy, večírku, firemního setkání či podobné společenské akce, náš zkušený tým pro catering Brno je připraven vám pomoci. Rádi vám navrhneme a zrealizujeme cateringovou akci, na kterou budou vaši hosté dlouho vzpomínat.