Šokujte své okolí – zkuste barevné čočky!

Zkuste šokovat své okolí tím, vyzkoušejte barevné čočky Lensso Lensso colours – nemusíte nosit dioptrie, abyste vzbudili pozornost u svého okolí.

Každý zaznamená na první pohled změnu a nebude nikdo tušit, co se na Vás změnilo. Čočky nabízíme v osmi odstínech a každý den, můžete být jiní. Pro své okolí budete zajímaví a jiní a blízcí si budou lámat hlavu čím to je. A přitom je to tak jednoduché. Změňte z minuty na minuty odstín svých očí, garantujeme nejnižší ceny v celé ČR. Změňte s námi vaší image……jsme tu pro vás!

LENSSO Look colours jsou tříměsíční barevné měkké kontaktní čočky s vysokým rozlišením. S čočkami LENSSO Look colours dosáhnete výrazného překrytí přirozené barvy oka spolu se zvětšením duhovky. Výsledný dojem do jisté míry ovlivňuje i Vaše barva očí. Buďte barevnější, živější a atraktivnější díky speciální technologii, která je založena na infiltraci kosmetické barvy mezi vnitřní a vnější vrstvou kontaktní čočky, získává čočka komfortní a stálou barevnost. Vrstvení barev zabraňuje kontaktu barviva s okem. Technologie výroby a materiál zaručují dostatečnou vzdušnost.

68895_800x600

 

Produkt zakoupíte zde.

logo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*