Svatební hostiny Brno ve velkém sále

Hledáte ideální prostory pro svou svatební hostinu a jste z Brna či blízkého okolí? Velký sál hotelu Gregor je připraven se zúčastnit nezapomenutelného dne.

Úžasná svatební hostina ve velkém sále

 

Taneční sál se využívá pro příležitosti svatebních hostin, plesů, večírků a jiných podobných příležitostí. Dovoluje to jeho rozloha i možnost variabilně jej uspořádat. Kapacita hostů je závislá na konkrétním rozvržení stolů, ve variantě klasického restauračního uspořádání zde místo může najít až 200 lidí.

Na přání je možno velký sál dále upravovat například umístěním pódia. Po předchozí domluvě se zaměstnanci hotelu lze zajistit služby konferenciéra nebo živou hudbu. Se sestavením svatebního menu vám ochotně pomohou rovněž. Inspirovat se můžete položkami z již připravené nabídky, případně si navrhnout vlastní skladbu jednotlivých pokrmů.

Pokud máte speciální přání jako úprava menu například do podoby vegetariánské, opět to po předchozí konzultaci není problém, ve velkém sále budou čekat takové pokrmy, které si přejete. V rámci restaurace je povolena donáška vlastních nápojů, a to jak alkoholických, tak i nealkoholických. Rovněž je v prostorách hotelu kapacita na uskladnění cukroví nebo dortů, přejete-li si jimi slavnostní tabuli doplnit.

Mimo velkého sálu je možno samozřejmě zázemí hotelu Gregor využít tak, aby zde mohla proběhnout celá svatba. Pro samotný obřad si snoubenci volí v případě církevního sňatku kostel sv. Gotharda. Civilní obřady se pak odehrávají v obřadní síni nedalekého městského úřadu.

 

4

Velký sál hotelu Gregor, místo kde se plní sny

 

Zkušený organizační tým upraví podobu velkého sálu i ostatních prostor podle vkusu budoucích novomanželů. Budete-li si to přát, na vaší svatbě nebude chybět žádná tradice. A jestliže prahnete po ryze moderní svatbě, která bude naprosto osobitá? Jste vřele vítáni, extravagantní přání zkušenou svatební koordinátorku a její spolupracovníky nemohou zaskočit.

Rodinný hotel Gregor je nejen díky velkému sálu ideální pro pořádání svateb. Jeho vedení si především zakládá na maximálně individuálním a vstřícném přístupu. Pro váš velký den je zcela zásadní, aby mohl proběhnout naprosto podle vašich představ.

Stoly v sálu nestojí tam, kde by měly? Chybí jmenovky? Květiny nejsou tam, kde mají být? Podobné detaily se jeví být v zásadě nepodstatné, ve svatební den však náhle nabývají na důležitosti a mohou pokazit nejen výsledný dojem, ale především náladu novomanželů, kteří bývají nervózní a dlouhými přípravami unavení.

Doporučujeme proto s dostatečným předstihem zajistit pronájem velkého sálu a pokusit se co nejlépe konkretizovat svou vizi. Jen tak vám s jejím naplněním můžeme v maximální možné míře pomoci. Na každý svatební den vzpomínají nejen jeho přímí účastníci, věřte, že jednotlivé svatby se vrývají do paměti také nám.