Tip na místo, kam u nás vyrazit za luxusem, zážitky i kouzlem historie

Toužíte zažít něco výjimečného? Hledáte místo, kde si s vaším drahým budete užívat romantické chvilky ve dvou? Láká vás luxus a hýčkání? Nebo dokonce hledáte nejlepší místo pro svatbu? Poznejte místo, které plní nároky i těch nejnáročnějších a pyšní se velmi zajímavou historií a oceňovanými službami.

Nádherné místo a perfektní servis

Není v ČR romantičtějšího hradu, než je majestátní Karlštejn. Pověst o tom, že na hradě nesměly přespávat ženy, je možná jen fáma, právě ta ale dodává místu neobyčejně silnou atmosféru. Naopak stoprocentně dokázáno je, že se na hradě psaly české dějiny a pobýval zde náš nejvýznamnější panovník. Hrad a jeho okolí si proto přijedou ročně prohlédnout tisíce turistů.

www.befashionmagazin.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Je proto až s podivem, že se přímo v podhradí najde klidné místo, o jehož existenci vědí skuteční milovníci luxusu a romantiky. Na břehu řeky Berounky, jen kousek od hradu stojí luxusní hotel Karlštejn. Vznikl náročnou rekonstrukcí mlýna, který byl v místě postaven dokonce o téměř 100 let dříve než hrad. Hotel dbá na nejvyšší luxus. Jeho pokoje mají takové speciality, jako je třeba volně stojící vana, dešťová sprcha nebo zámecká dřevěná podlaha. Když spojíte jedinečné ubytování v hotelu Karlštejn s perfektním servisem, dostanete nezapomenutelnou dovolenou.

www.befashionmagazin.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Titul a tipy na výlety

Kromě pokojů se hotel pyšní vyhlášenou restaurací, kde se servírují především rybí speciality české i zahraniční kuchyně, k nim si můžete vybrat některé z kvalitních vín. Další chloubou je relaxační zóna s vířivkou a wellness, do třetice je to altán uprostřed zeleného ostrova. Právě díky němu hotel obdržel již 3krát titul Nejlepší svatební místo roku. Výhodou místa je, že okolí nabízí plno zajímavých turistických lákadel. Oblíbené jsou lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více se o nich dozvíte zde). Na recepci hotelu si dokonce můžete objednat let vrtulníkem nebo balónem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*