Tvář Scarlett 2018 právě startuje – tváří pro příští rok se můžete stát právě Vy !

Když se řekne soutěž krásy, nikdo z nás si už pomalu ani neumí představit opravdové ženy, opravdových ženských tvarů a každého věku. A přitom existuje Tvář Scarlett, která je tu pro opravdové ženy bez ohledu na jejich věk, míry, váhu a výšku!

Tvář Scarlett 2018 právě startuje

Soutěž Tvář Scarlett srdečně zve ženy každého věku do svého dalšího ročníku, který právě běží. Přihlášky do soutěže je možné podávat do 30.9.2017. V letošním ročníku soutěží slečny ve věku 7-12 let v kategorii Scarlett Mini, ženy ve věku 18-25 let v kategorii Scarlett Junior a nemůžeme zapomenout na dámy ve věku 26 let a výše a to v hlavní kategorii Tvář Scarlett 2018. “Kategorie jsou v letošním ročníku rozděleny jinak, než byly doposud, a to dává příležitost i ženám, které měly možnost už v minulosti soutěží projít.” říká Markéta Krajíčková, ředitelka soutěže.

Přihlášky je možné právě posílat!

Semifinále soutěže v kategorii Scarlett Junior a Tvář Scarlett proběhne dne 7.10. v restauraci Srdeční záležitost v Poděbradech. Na tomto semifinále vybere porota složená s partnerů a významných hostů soutěže 6 finalistek v kategorii Junior, 6 finalistek v hlavní kategorii a určí 2 náhradnice z každé kategorie pro případ nutnosti. Všech těchto 16 žen se pak zúčastní fotografování a nácviku choreografií.

Ročník 2018 bude opět zaměřen na osobní rozvoj žen a dam a to díky velkému množství kurzů, školení, seminářů a soustředění, které díky naším partnerům soutěž může organizovat. Tato soutěž není jen víkendovou záležitostí, ale je opravdu určena ženám, které zajímá zdravý životní a hlavně aktivní životní styl a dlouhodobý rozvoj. Hlavní termíny aktivit finalistek soutěže jsou již vypsané na webu soutěže Tvář Scarlett.

Ženy, které projdou soutěží jako finalistky a náhradnice, získávají možnost spolupracovat s modelingovou agenturou Scarlett Models, která zajišťuje příležitostnou práci začínajícím modelkám a modelkám typů běžných žen. “Jediné modelky, které nezastupujeme, jsou ty, které mají ideální míry!” říká ředitelka agentury Veronika Roytová.

Finále proběhne opět v tradičním termínu, tedy čtvrtou sobotu v dubnu. V roce 2018 to vychází na 21.4. Místo zůstává stále utajeným, protože se pro letošní ročník změní a všichni z organizačního týmu se již nyní těší, že pravidelní klienti i příznivci soutěže Tvář Scarlett budou nadšeni a překvapeni.

V ročníku, který právě startuje bude soutěž opět podporovat Terezku Vargovou z Chrudimi a opět ji po finálovém večeru věnuje částku, kterou soutěž vybere na prodeji záložek. “Terezku Vargovou podporujeme dlouhodobě a je jedním z důvodů, proč se soutěž koná!” říká majitelka soutěže Barbora Úlehlová.

1 komentář u „Tvář Scarlett 2018 právě startuje – tváří pro příští rok se můžete stát právě Vy !

  1. Dobrý den,
    jmenuji se Michaela Adamcová, je mi 21 let, vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Brně, nyní studuji na Masarykově Univerzitě, pracuji jako fitness instruktorka, učitelka baletu a tance, hosteska. Ráda bych se více věnovala fotomodelingu či modelingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*