Vítězkou a titul Miss Plus Size modelky ČR 2023 získala Jessica Růžičková z města Křivoklát. Blahopřejeme!

Praha, Česká republika – V historickém momentu získala Jessica Růžičková z Křivoklátu titul Miss Plus Size modelky ČR 2023. Vítězkou se stala po intenzivním hlasování na webových stránkách soutěže, které probíhalo od 1. července do 30. listopadu 2023. Celkem získala 1307 hlasů veřejnosti, a tím porazila ostatní finalistky.

Soutěž, kterou tradičně pořádá společnost České Modelky s.r.o., přinesla na světlo nové krásky, které si získaly srdce veřejnosti. Dne 1. července 2023 se v Praze setkaly finalistky k natáčení video medailonků a focení fotografií za přítomnosti patronky soutěže, české zpěvačky Leony Šenkové.

V absolutním vítězství se může pyšnit Jessica Růžičková, která s číslem 10 získala celkem 1307 hlasů. Na druhém místě se umístila 1. vice Miss Plus Size modelky 2023, Tereza Vítová s číslem 5, získala 696 hlasů, a 2. vice Miss Plus Size modelky 2023 se stala Sára Kaplanová s číslem 1, získala 624 hlasů.

Tereza Vítová z Kaplice si rovněž odnesla titul Miss Sympatie Plus Size modelky ČR 2023 s celkovým počtem 722 hlasů ve veřejném hlasování, které probíhalo od 1. ledna do 30. června 2023.

Výsledky hlasování 4. ročníku soutěže Miss Plus Size Modelky ČR 2023:

Finalistka č.10 – Jessica Růžičková, Křivoklát, 1307 hlasů.
Finalistka č.5 – Tereza Vítová, Kaplice, 696 hlasů.
Finalistka č.1 – Sára Kaplanová, Dolní Čermná, 624 hlasů.
Finalistka č.7 – Kristina Polášková, Svatoňovice, 621 hlasů.
Finalistka č.3 – Nikola Skoupá, Mladá Boleslav, 316 hlasů.
Finalistka č.8 – Tina Novotná, Načeradec, 231 hlasů.
Finalistka č.4 – Lucie Bohuslavová, Praha, 143 hlasů.
Finalistka č.6 – Michaela Svobodová, Praha, 102 hlasů.
Finalistka č.9 – Kristina Hasiková, Praha, 89 hlasů.
Finalistka č.11 – Tereza Salavcová, Ústí nad Labem, 81 hlasů.
Finalistka č.2 – Nataly Kozielová, Ostrava, 23 hlasů.

Soutěž byla mediálně podpořena předními magazíny a webovými portály zaměřenými na módu, mezi nimiž byly Be Fashion! Magazín, Světem módy a Be In! Magazín. Děkujeme všem za jejich podporu a těšíme se na další ročníky, které budou svítit ve jménu krásy a sebevědomí.

O soutěži informovali také prestižní média, jako jsou Extra.cz, Blesk.cz, Super.cz a Óčko. Opět děkujeme všem za jejich neocenitelnou podporu.

Děkujeme také všem partnerům akce, kteří věnovali ceny pro vítězky, finalistky a účastníky soutěže:

 • Skorošice ubytování – Jana Horsak
 • TipTicket.cz – Josef Puškaš
 • Restaurace Hostavický Vidlák
 • “Oparty design” Pavel Oparty a Naďa Kročková
 • RINGANA PARTNER – Alena Ovesná
 • Ateliér a e-shop www.SatySukne.cz – Ing. Radka Kudrnová
 • Masérka Šárka Němcová
 • Restaurace U Houmra
 • Creatived – fotograf a videokameraman Denis Kokot a Valentýně Salátková fotografce
 • Vizážistka a maskérka Veronika Ondráčková
 • Produkce Jana Absolonová

Již nyní probíhá registrace do 5. ročníku soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024! Spolu s tímto oznámením byly vynulovány předešlé hlasy a zahájeno hlasování veřejnosti o titul Miss Sympatie Plus Size modelky ČR 2024.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Do soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024 se mohou přihlásit pouze osoby ženského pohlaví, které splňují následující podmínky:

 • Věk minimálně 17 a maximálně 30 let.
 • Nezávisle na rodinném stavu (svobodná, vdaná, rozvedená).
 • Občanství České republiky.
 • Minimální konfekční velikost 40 a více.

Více informací a možnost přihlášení do pátého ročníku soutěže o titul Miss Plus Size modelky ČR 2023 na oficiálních webových stránkách soutěže www.plussizemodelky.cz/miss.

Na závěr bychom rádi za pořadatele soutěže České modelky s.r.o. poděkovali všem mediálním partnerům za propagaci soutěže, realizačnímu teamu, vizážistce Veronice Ondráčkové za perfektní make up finalistek, fotografovi a kameramanovi Denisovi K. @DenyDenzl, fotografce Valentýně Salátkové a finalistkám za perfektní spolupráci a těšíme se na další ročník soutěže.