ZÍSKEJ TITUL 3. ROČNÍKU SOUTĚŽE MISS PLUS SIZE MODELKY 2022!

SOUTĚŽ MISS PLUS SIZE MODELKY ČESKÉ REPUBLIKY 2022 BYLA ZAHÁJENA!


Online hlasování bylo spuštěno. Hlasy přihlášených žen a dívek o titul Miss Sympatie z roku 2021 byly vynulovány. Soutěž Miss Plus Size modelky České republiky 2022 byla tímto zahájena!

Soutěž Miss plus size modelky je určena pro ženy a dívky s konfekční velikostí 40 a výše ve věku 17-30 let. Můžeš získat titul Miss Plus Size modelky ČR 2022. Do soutěže se mohou přihlásit baculky, ženy a dívky z celé České republiky. Hlasovat mohou všichni návštěvníci webových stránek.

Vítězky budou zveřejněny v listopadu 2022. V online hlasování rozhodnou návštěvníci webových stránek o titulu Miss Sympatie plus size modelky. Pořadatel si vyhrazuje právo na smazání soutěžících, kteří nesplňují pravidla soutěže!

Partneři soutěže jsou:

Ubytování u Horsáků – www.skorosiceubytovani.cz – Věnuje pro vítězku ubytování pro 2 osoby na víkend v Jeseníkách. Útulné vybavení pokojů je doplněno nádhernou přírodou, čistým vzduchem a vodou. Cena je v celkové hodnotě 4000 Kč.

Tip Ticket – www.tipticket.cz – distribuční partner pražské kulturní scény věnuje pro 1-3.místo dvě vstupenky na muzikál v Praze. Ceny jsou v celkové hodnotě 6000 Kč.

Foto/video www.CreativeD.cz  – Nafocení profesionálních fotografií a natočení a sestříhání a výroba video medailonku v hodnotě 5000 Kč každé finalistce.

Masérka Šárka Němcová věnuje vítězce soutěže masáž s lávovými kameny a teplou rašelinou na hodinu a půl v hodnotě 1200 Kč. http://www.kristalovamaserna.cz/

Stylová restaurace U Houmra 
– Stylová restaurace U Houmra v Praze věnuje pro vítězku večeři pro 2 osoby. Cena je v hodnotě 1000 Kč.
www.uhoumra.cz

Mediálními partnery soutěže jsou:

Be Fashion! Magazín – internetový časopis o módě www.befashionmagazin.cz 
Magazín Světem módy – internetový časopis o módě www.svetemmody.cz
Magazín Styl ŽIVOTA. Když každá chvíle je jedinečná. Společenský magazín pro vaši dobrou náladu www.styl-zivota.cz
Magazín Be In! – buďte IN www.beinmagazin.cz


Přihláška & Hlasování