Známe vítězky prvního ročníku soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2020!

O vítězkách prvního ročníku soutěže s názvem Miss Plus Size modelky České republiky 2020 rozhodla široká veřejnost formou hlasování na webových stránkách soutěže. Soutěž pořádala společnost České modelky s.r.o. portál www.ceskemodelky.cz.

Do soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2020 se od začátku roku přihlásilo celkem 311 plnoštíhlých modelek a dívek z celé ČR! Titul Miss Sympatie Plus Size modelky ČR získala Anastasiia Cherpáková z Prahy s celkovým počtem 416 hlasů ve veřejném hlasování, které probíhalo ve dnech od 1.1.2020 do 23.7.2020.

Do finále soutěže postoupilo dvanáct nejkrásnějších plnoštíhlých modelek. V létě proběhlo focení s finalistkami soutěže a natáčení prezentačních video medailonků v Praze i přesto, že se třem finalistkám nepodařilo přijet z osobních důvodů a COVID 19.

Vítězkou Miss Plus Size modelky ČR 2020 se stala dívka s číslem 2. Marcela Uhrová, která získala celkem 575 hlasů veřejnosti. 1.více Miss Plus Size modelky 2020 se stala dívka s číslem 6. Pavlína Čurdová, která získala celkem 265 hlasů. 2.více Miss Plus Size modelky 2020 se stala dívka s číslem 7. Monika Kozáková, která získala celkem 57 hlasů.

Mediálně soutěž podpořili: Be Fashion! Magazín – internetový časopis o módě www.befashionmagazin.cz, Magazín Světem módy – internetový časopis o módě www.svetemmody.cz, Magazín Styl ŽIVOTA. Když každá chvíle je jedinečná. Společenský magazín pro vaši dobrou náladu www.styl-zivota.cz, Magazín Be In! – buďte IN www.beinmagazin.cz.

Vítězka soutěže Marcela Uhrová získala titul nejkrásnější Plus Size Modelka České republiky Miss Plus Size modelky České republiky 2020 a od partnera soutěže Křištálové masérny www.kristalovamaserna.cz hlavní cenu. Masérka Šárka Němcová věnovala vítězce soutěže masáž s lávovými kameny a teplou rašelinou na hodinu a půl v hodnotě 1200 Kč. Od fotografa Denise K. @DenyDenzl profesionální fotografie, natočení a výroba video medailonku v hodnotě 5000 Kč.

Více informací a možnost přihlášení do druhého ročníku soutěže o titul Miss Plus Size modelky ČR 2021 na oficiálních webových stránkách soutěže www.plussizemodelky.cz/miss.

Na závěr bychom rádi za pořadatele soutěže České modelky s.r.o. poděkovali všem mediálním partnerům za propagaci soutěže, realizačnímu teamu, masérce Šárce Němcové, fotografovi a kameramanovi Denisovi K. @DenyDenzl a finalistkám za perfektní spolupráci a těšíme se na další ročník soutěže.