3 druhy mikin a k čemu je kombinovat

Pokud sledujete svět módy, určitě jste zaregistrovali, že se do módy dostala hlavně ležérnost. Na pultech obchodů začíná přibývat pohodlných kousků, které se mohou kombinovat i s elegantními druhy oblečení. Kromě pohodlných kousků se na pulty obchodů začíná dostávat i extravagantnost, ale o tom zase někdy příště. Co se týče ležérního stylu, nyní jsou velice populární mikiny. A my si nyní prozradíme, jaké druhy mikin jsou v kurzu a s čím je kombinovat.

Obecně platí, že čím větší oblečení si koupíte, tím uděláte lépe. Skutečně, platí to jak u svetrů, tak i u mikin. Když se vydáte na nákupy a budete si chtít koupit svetr či mikinu nebo bundu, nikdy si ji nekupujte ve velikosti, jakou máte. Vždy vsaďte na větší velikost, nebojte se oblečení, které je o dvě čísla větší.

Nyní však k třem druhům mikin.

1) Mikiny s kapucí

Do módy se opět dostaly ve velkém mikiny s kapucí. Nenosí se však klasické na rozepínání, ale nosí se ty přes hlavu. Kombinujte je například s oblíbenými úzkými džíny, nikdy je nekombinujte s o číslo většími kalhotami. To, že si koupíte o číslo větší oblečení, platí jen u bund, mikin a svetrů. Kalhoty si skutečně vždy kupujte v takové velikosti, která vám padne.

 

2) Baseballové mikiny

Pamatujete si na baseballové mikiny, které jsou přes hlavu, které sahají až ke krku a je na nich skvělé to, že jsou volné a neobepínají tělo? Právě tyto mikiny se opět dostaly do módy. Je to jistý comeback, který si zamiluje naprosto každý. A opět platí, že čím větší, tím lepší.

 

3) 3D mikiny

Co však není comeback, ale co je spíš výkřik současné doby, jsou 3D mikiny, které se staly kupodivu velice populární. Jsou to mikiny s bambulkami nebo s jinými „vystupujícími“ obrázky.

Ať už si zakoupíte jakoukoliv stylovou a moderní mikinu, sice si ji kupte vždy větší, ale kombinujte ji s tím, co vám padne. Tedy s padnoucími úzkými džíny či s padnoucími botami.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*