Akinu slaví – největší český expert na „chytré“ pamlsky hýčká domácí mazlíčky již 25 let

Společnost Akinu, obchod s širokým sortimentem pamlsků, doplňků a vybavení pro domácí mazlíčky, oslaví 25 let od svého vzniku. Mimořádný úspěch a popularitu si obchod Akinu vydobyl svým pečlivým výběrem vysoce kvalitních produktů za dobrou cenu. Akinu přináší na český trh to nejlepší z moderních trendů a novinek v péči o domácí zvířata.  

 

Unikátní specializací Akinu jsou pamlsky a pochoutky pro psy a kočky od českých i zahraničních výrobců. Všechny pamlsky Akinu odpovídají přísným výživovým kritériím a jsou vyvinuty přímo s ohledem na jejich funkční využití v rámci výcviku či speciální péče. V nabídce obchodu Akinu.cz jsou také „chytré“ hračky pro rozvoj dovedností a zábavu, ale i další praktické vybavení.

 

Zakladatelé i stávající zaměstnanci společnosti mají bohaté osobní zkušenosti nejen s chovem psů a koček, ale také papoušků, hlodavců, ryb, hadů a jiných zvířat. „Celé naše podnikání se točí kolem lásky ke zvířatům. Firmu jsme pojmenovali podle plemene našeho prvního pejska, akita-inu. Právě pro něj jsme v 90. letech začali dodávat kvalitní krmení, na trhu totiž tehdy nic nebylo. Po několika letech jsme se začali specializovat na pamlsky a pochoutky „na přilepšenou“, protože odměny jsou důležitá součást péče a dají se všestranně využít. Baví nás sledovat novinky, jezdíme po celém světě a hledáme super produkty, které mají nějakou přidanou hodnotu. Nabízíme skutečně to nejlepší, jsme zapálení pro věc. Chceme lidem ukázat, že spokojenost psů a koček nemusí být pro majitele finančně náročná. Mít zvíře je přece hlavně radost,“ představuje základní hodnoty firmy ing. Jana Kaufmanová, která v roce 1993 spolu s manželem firmu AKINU založila.

 

Akinu se snaží chovatelům laikům co nejvíce usnadnit orientaci v nových trendech výcviku a chovu. Na webu poskytují odborníci z Akinu svým zákazníkům mnoho užitečných rad a informací.  Pro své fanoušky Akinu pravidelně pořádá zajímavé akce s přátelskou atmosférou, kde se mohou všichni seznámit s rozmanitými aktivitami a sporty pro psy.

 

eshop: www.akinu.cz

 

Výběr top Akinu produktů

 

MASÍČKA pro psy a kočky: Pochoutka z masa (kuřecí, jehněčí, kachní, králičí, hovězí), která obsahuje 96% sušeného masa. Tyto pochoutky jsou zdrojem kvalitních bílkovin a mají nízký podíl tuku. Šetrná technologie zpracování uchovává přirozené výživné látky. Obsahuje vitamíny rozpustné v tucích a esenciální mastné kyseliny, pro zdravou a lesklou srst. 

FONTÁNY pro psy a kočky: Pokud mají zvířata na výběr, dají přednost tekoucí vodě, instinktivně ji považují za čistou. Čerpací systém fontány vodu provzdušňuje a filtruje přes uhlíkový filtr a udržuje ji křišťálově čistou, bez usazování slizu a slin. Zvíře tak má k dispozici čerstvou a filtrovanou vodu po celý den.

PELÍŠKY z luxusní látky s reliéfním vzorem, z příjemného materiálu, odpuzuje tekutinu a nečistoty, nezapichují se do ní krátké chlupy, gumové špuntíky proti skluzu.

PRÉMIOVÉ KRMIVO: 100% maso (hovězí, kuřecí prsa, hovězí s vepřovým, ¾ kuřete, hovězí s játry). Neobsahuje konzervanty a barviva.

U příležitosti oslav 25 let od vzniku společnosti budou v průběhu letošního roku probíhat speciální akce pro věrné „akiňáky“. Více informací o programu oslav se objeví na webu společnosti a sociálních sítích.

 

Společnost Akinu

Český obchod s bohatým sortimentem kvalitních a ekonomicky výhodných chovatelských potřeb, který se specializuje na pamlsky, pochoutky a další doplňky. Pamlsky značky Akinu splňují přísná výživová kritéria a jsou vyvinuty přímo s ohledem na jejich funkční využití v rámci výcviku či speciální péče.

 

Více na www.akinu.com