Be Rare : originální náramky pro ni i náramky pro něj

Jedinečné, elegantní, stylové a nadčasové – to jsou korálkové náramky a provázkové náramky od značky Be Rare. Výborně doplní váš outfit na slavnostní příležitosti i na běžný den v práci. Originalita náramků zároveň podtrhne váš výjimečný vkus.

Stále ještě nevíte, čím na Vánoce obdarujete své blízké? Nebuďte letos tuctoví, buďte mimořádní… Poradíme vám, jak vybrat vhodný náramek na ruku.

Propojení přírodní síly minerálů s elegancí od Swarovski

Kvalitní korálkové náramky od české rodinné firmy Be Rare sází na magickou sílu minerálů ve spojení s precizností a elegancí doplňků od světoznámé firmy Swarovski. Jde o limitované kolekce neobyčejných náramků, které nejsou pro každého – výjimečnost je to, co je odlišuje od ostatních náramků na světě – ať již jakostí nerostů a prvků až po kvalitní ruční výrobu a uložení v dárkové krabičce s logem Be Rare.

Kdo by netoužil po podobném kousku?

Když vybíráte náramek pro sebe, je to jednoduché. Většinou dáte na svůj první dojem. Ale jak vybrat korálkový náramek pro své blízké? Naše rada zní – řiďte se citem a použijte našeho průvodce výběrem velikosti náramku 🙂