Den otců se blíží! Přinášíme čtyři tipy na stylové dárky.

Den otců – svátek na počest všech tátů, který se slaví třetí neděli v červnu, letos tedy 18. června je stále populárnější, nicméně řada lidí jej stále neslaví.

Udělejte svému tátovi radost a oslavte s ním „jeho den.“ Přinášíme několik tipů, jak potěšit zrovna toho vašeho:

  

Kupte mu Bulleit Bourbon: Tom Bulleit ztělesňuje americký sen

Bulleit Bourbon pochází z Kentucky a potomek rodu, Tom Bulleit, šíří slávu autentické whiskey. Rodinná receptura na výrobu bourbonu s vysokým podílem žita je 150 let stará a nesnaží se sledovat módní trendy. Naopak si stojí za tím, že na původní chuti a receptuře není třeba nic měnit. Jemný a komplexní blend žitného, kukuřičného a ječmenného sladu a speciálních druhů kvasnic si pochvalují fanoušci poctivého bourbonu. Bulleit je jednou ze značek, které používají nejlepší barmani světa během soutěže Diageo Reserve World Class.

Bulleit Frontier Whiskey pořídíte za 700 Kč v prodejně Warehouse#1 v pražském Karlíně nebo na www.warehouse1.cz  

 

 

 

Pošlete jej na antistresovou masáž Tranquillity do Miracle Esthetic Clinic and Spa

Dopřejte vašemu tátovi odpočinek v podobě kvalitní masáže. Doporučujeme zvolit ošetření proti stresu pro celé tělo. Masáž podporuje imunitní systém, snižuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a pružnost, zlepšuje oběh lymfatického systému, stimuluje krevní oběh a uvolňuje beta-endorfiny. Stresu je připisováno více než 80 % všech poruch a onemocnění. Masáž je jedinečná a přirozená možnost stres odbourat.

55 minut stojí 1 350 Kč, více informací na www.miracleclinic.cz

 

 

 

 

Zajděte na pivo

Kdy naposledy jste vzali tátu na jedno? Udělejte si čas a řekněte mu, jak vám na něm záleží. Březňák speciálně na oslavu našich tátů, hrdinů ze staré školy, uvařil Březňák 11, pivo z těch nejkvalitnějších tuzemských surovin uvařené dle tradičních pivovarnických metod. Březňák 11 je světlý ležák zlatavé barvy s obsahem alkoholu 4,6 % obj. a plnější chutí, která však pivu neubírá na pitelnosti, a tak možná nezůstane jen u jednoho kousku a vy toho s tátou stihnete hodně probrat. Určitě to ocení a vy možná přijdete na to, že není od věci si takovou rodinnou akci zopakovat.

 

 

 

 

Krém MEN SPACE HYDRAPERFORMER FLUID od italské značky Comfort Zone

Doporučujeme after shave péči Men space hydraperformer fluid, jedná o jemnou emulzi, která hydratuje obličej a zjemňuje pokožku. Krém má uklidňující a hydratační účinek. Ideální pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivé a které po holení mají sklon k začervenání.

 

 Cena 1 390 Kč, více informací na www.comfortzone.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*