Oslavte příchod léta s novými šperky

Minimalistický náhrdelník

Přivítejte letní období s jeho dovolenými u moře, vodními radovánkami a hudebními festivaly jak se sluší a patří. Chybí vám inspirace, jaké šperky pořídit? Nechte si od nás poradit.

Léto je ideální čas, kdy můžete dát na odiv svou ženskost s romantickými letními šaty, elegantními slamáky i barevnými sukněmi. Co je však onou třešničkou na dortu, která každý outfit dovede k dokonalosti? Správně, je to originální šperk, který – pokud jej správně zvolíte – upozorní na vaše přednosti a oživí třeba i jednoduché bílé tílko.

Lehké jako pírko

Do módy se opět vrací odhalená ramena, což je ideální příležitost, jak můžete upozornit na ladnou klenbu svého krku. Skvostně vám k tomu poslouží visací náušnice, které vaše hrdlo ještě více prodlouží. Vyzkoušejte například barevná pírka nebo třpytivé šperky z kvalitních kovů, které se skvěle hodí do práce i na večerní slavnostní příležitosti.

Náhrdelník do výstřihu

K hlubokým výstřihům neodmyslitelně patří náhrdelníky. Volit můžete všechny styly, od masivních barevných šperků, které na sebe strhnou veškerou pozornost, až po nenápadné jemné kousky doplňující váš ženský šarm. Na večer volte něco luxusnějšího. Co třeba dlouhé černé šaty na ramínka doplněné diamantovým náhrdelníkem?

Stříbrný prsten

Na romantickou schůzku

Podle statistik začíná nejvíce vztahů právě na jaře a v létě, proto je dobré mít doma „skříňku poslední záchrany,“ neboli šperkovnici s klenoty, které vám pomohou ozvláštnit váš outfit, když na rande „zase nemáte co na sebe.“ Vhodné jsou například náušnice ve tvaru srdíček s růžovými drahokamy nebo náramek s barevnými třpytivými přívěsky. Fantazii se meze nekladou, tak ukažte svému milému, že máte hravou a nespoutanou osobnost a nebojíte se být výjimečná.

Třpyt šperků

Na opálené pokožce nádherně vyniknou drahé kovy, jako je stříbro, růžové i žluté zlato nebo platina. Vyzkoušejte například třpytivý náramek na kotník nebo prstýnek s barevným kamínkem a uvidíte, že dokážou zázraky.

Ať už upřednostňujete jednoduchou klasiku, či si ráda občas zaexperimentujete s barvami i tvary, především nikdy nezapomínejte zůstat sama sebou a léto si pořádně užijte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*