Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. S tričkem od GeekWorld nešlápnete vedle.

Každý ho má v šatníku nebo doma ve skříni a někteří bez něj nedají ani ránu, jiní v něm dokonce i spí. Řeč je o triku nebo též tričku. Jedná se o pohodlnou, ležérní část oděvu, hodí se ke kalhotám, džínám, šortkám, přes plavky, nebo i jako ležérně pod sako a samozřejmě, také plně nahradí pyžamo. Trička se v dnešní době nosí úplně ke všemu, třeba i ke kostýmku a nikomu to nepřijde nijak neobvyklé.

Již dávno jsou pryč doby, kdy se jednalo pouze o jedno barevný symbol nevkusu nebo pouze o rychlou pokrývku těla, aby člověk „měl něco na sebe“ když šel třeba vynést odpadky. V dnešní době existuje mnoho úžasných vzorů a polepů na trička a to dokonce i v limitovaných edicí, díky kterým si zajistíte, že Vaše tričko nebude mít jen tak leckdo. Trička jsou navíc podle svých motivů i různě zaměřená pro určitou sortu a skupinu lidí, například trička pro „ajťáky“, „pro-gamery“ nebo třeba pro „maminčiny mazánky“

I když se tomu nechce věřit, tričko je na trhu poměrně krátce. Vznik trička úzce souvisí s odklonem od honosných a přezdobených těžkých rób k střízlivému, svěžímu, ale hlavně praktickému oblečení. K tomuto odklonu došlo ke konci 19. století. V tu dobu začala diktovat tón oblékání zejména Francie a do popředí se začal dostávat sportovnější styl oblékání. V současné době představuje tričko určitou samozřejmost v šatníku, ale také i módní trend. Důkazem je i mnoho módních přehlídek, na kterých hraje tričko zásadní roli.

V dnešní době se dá nošením trička vyjádřit svůj nesouhlas, případně souhlas s určitým společenským názorem. Můžete díky němu patřit do určité skupiny lidí, vyjádřit podporu kapele anebo politické straně. V poslední době jsou hojně oblíbená geek trička.

Co vlastně znamená geek? Inu geek, je novější termín z angličtiny, který označuje osobu, která se pohybuje v oblasti informačních technologií, zároveň e tato osoba pro svůj obor značně zapálená a dokáže, o určitém tématu z tohoto okruhu vést rozsáhlé, dlouhé debaty či řešit složité problémy, které tento jedinec přímo sám vyhledává.

Geek trička jsou také skvělým dárkem, pokud máte ve svém okolí osobu, která pro něco opravdu zapálená můžete mu udělat radost vhodným geek tričkem. Nemusí se však jednat pouze o člena vaší rodiny, jakým může být manžel, který je uznávaný IT odborník nebo syn, který je králem počítačového bitevního pole.  Nastává otázka, kde vybrat kvalitní a vhodné geek tričko?

Samotnou podstatou je ale samozřejmě použitý materiál. Určitě jste se setkali s trhovci, kteří měli „super“ tričko, které v zimě hřeje, v létě chladí, ale přitom i sáček brambůrků je těžší než ono tričko a to ani nemluvím o průhlednosti trička. S podobnými „zázraky“ se můžeme setkat na každém rohu a třeba možná i ve vaší ulici je obchodník, který tato „super“ trička prodává.

Naštěstí existují i poctiví prodejci, kteří nabízejí kvalitu, styl a originálnost za dobrou cenu. Geekworld patří mezi jedničku na trhu v tomto odvětví. Naleznete zde úžasná geek trička s těmi nejúžasnějšími motivy. Geekworld jde s dobou a sleduje trendy a zájmy lidí, proto si vybere opravdu každý geek i nerd. Jste fanda Star Wars nebo patříte mezi milovníky pixel světa? Pak nejen pro vás je geekworld jako stvořený. Neváhejte a navštivte www.geekworld.cz, profesionalita, spolehlivost a jistota, zde se o vás perfektně postarají a budete se rádi vracet.

Objevte váš geekworld.

Untitled-25-300x51

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*