Výjimečná čokoláda pro výjimečného člověka

Sháníte osobitý dárek pro někoho blízkého? Luxusní salvadorská čokoláda Choklid je správnou volbou! Od běžně dostupných čokolád se v mnohém liší, je první a zatím jediná svého druhu na našem trhu. Objevte, v čem tkví její jedinečnost!

Čokoláda byla už před tisíci lety oblíbenou pochoutkou, a jinak tomu není ani dnes. U běžně prodávaných čokolád si ale člověk nikdy nemůže být jist jejím složením, obsahem přidaného cukru, čerstvostí a férovostí k přírodě i lidem, kteří se na její výrobě podílejí. U Choklid je to právě naopak.

 

 

První salvadorská čokoláda v ČR

Čokoláda ze středoamerického státu El Salvador je po celém světě proslulá svou vysokou kvalitou, ručním zpracováním a udržitelností výroby. Už v koloniální éře byly kakaové boby z této oblasti vyhledávanou komoditou, nedávno bylo pěstování kakaovníku v Salvadoru obnoveno a nyní můžeme nezapomenutelnou chuť a vůni salvadorské čokolády okusit i my. Oblíbená čokoláda od firmy Xocolatísimo, která uspěla v mezinárodních soutěžích, byla totiž uvedena na český trh pod značkou Choklid, díky čemuž byla konečně uspokojena neutěšená poptávka po kvalitní a férové čokoládě.

Luxusní pralinky na přání

Pod značkou Choklid můžete kromě tabulkové čokolády zakoupit i čokoládové pralinky. Obojí je vyráběno v široké škále příchutí, kromě toho ale firma nabízí také výrobu čokolády a pralinek na zakázku, přesně podle přání zákazníka. Můžete si tak nechat vyrobit svou oblíbenou příchuť, anebo originální dárkové pralinky pro vaše nejbližší – k narozeninám, svatbě, výročí, Valentýnu, anebo jen tak.

Kde čokoládu zakoupit

Salvadorská čokoláda stojí teprve na začátku své kariéry v Česku, a tak je zatím dostupná jen v několika málo kamenných prodejnách a kavárnách. Nicméně 1. 9. 2019 se spouští oficiální e-shop, v němž bude možné veškeré výrobky Choklid objednat. A pokud jste příznivcem gastrofestivalů, jistě vás potěší, že i na některých z nich budete moci ručně vyráběnou salvadorskou čokoládu a pralinky ochutnat. A pokud budete mít čas, zastavte se v Bifé Zbraslav, kde je vše k prodeji.