Pohádková svatba může být ta vaše

Svatba je jeden z momentů, které se otisknou do paměti nesmazatelně jak hlavním aktérům, tak všem, kteří se na tomto výjimečném dni podílejí. Výběr vhodného místa i prostor představuje proto velmi důležitý úkol. Konferenční sál hotelu Gregor vytvoří nezapomenutelnou kulisu.

 

Velký sál je svou velkolepostí přímo předurčen pro konání takovýchto událostí. Jeho dostatečná variabilita umožňuje pořádat zde celou řadu formálních i méně formálních akcí – od odborných konferencí přes firemní večírky.

A právě tuto vlastnost sálu můžete využít při plánování svatby. Uspořádání prostoru bude přesně podle přání budoucích manželů. Sestavení stolů se zpravidla bude odvíjet od počtu hostů, například stoly do tvaru písmene U se spíše hodí pro menší počet svatebčanů. Nic samozřejmě nebrání tomu, aby si budoucí novomanželé přáli něco zcela jiného. S případnými dotazy ohledně podrobností se můžete kdykoli obrátit na hotelový personál.

 

Svatba s velkým sálem na tancování

 

K velkému sálu lze také zajistit i pódium. Z něj může promlouvat hotelem zajištěný konferenciér, který bude provádět celým dnem, případně hrát až do ranních hodin živá kapela. Dáte-li přednost hudbě reprodukované, samozřejmě to také není problém. Sál je ozvučený.

Vzhledem k dispozicím sálu se počítá i v takovémto případě s dostatkem prostoru okolo. Hosté se tak mohou nerušeně věnovat volné zábavě, tanci, společenské konverzaci nebo konzumaci občerstvení.

Ani v tomto bodě přirozeně nelze nechat nic náhodě, ve velkém sále tak může čekat raut libovolného stylu. Nedokážete si své svatební menu jednoduše představit bez klasické svíčkové? Láká vás na svatební hostině moderní světová gastronomie? Svěřte při osobní schůzce co nejpodrobněji svou představu, zcela nepochybně bude možné najít způsob, jak ji realizovat.

 

Výzdobu nechte na odbornících

 

Nemáte-li zatím úplně konkrétní představu, nevadí. Ze společné diskuse určitě vzejde optimální varianta. Zpravidla snoubenci volí jednu klíčovou barvu. Té pak může odpovídat nejen ladění svatební tabule, ale i květinové výzdoby. Zde mívá hlavní slovo zejména nevěsta, která často sahá po svých oblíbených květinách, které se pak opakují i ve svatební kytici.

Velký sál lze doladit přísně minimalisticky pro vyznavače moderního stylu svateb, pojmout řešení prostoru s náročnou zdobností anebo dokonale tradičně. Mnoho svateb realizovaných ke spokojenosti všech zúčastněných dokládá, že zaměstnanci hotelu Gregor Brno jsou schopni se vypořádat i s mnohým ne zcela tradičním přáním. Spokojený host je přirozeně tou nejdůležitější odměnou. Rodinná atmosféra je proto vlastní celému hotelu.