Hledáte místo pro jedinečnou party? Co takhle loď Valerie Selene?

Party loď Valerie Selene nabízí svou palubu pro pořádání rozluček se svobodou, narozeninových i firemních akcí. Je vyhrazena čistě pro soukromé akce a uzavřené společnosti. Vítá kolegy, přátele i rodiny. V následujících odstavcích vám loď představíme trochu víc. 

 

 

Loď je po celou akci pouze vaše. Samozřejmostí je prostorná letní taneční paluba s kvalitním ozvučením, u kterého navíc máte možnost bluetooth připojení, díky kterému můžete přehrávat vybraný playlist přímo ze svého mobilu. Vysoká hlasitost hudby povolena!

 

Na lodi je možnost bezplatného WiFi připojení po celou dobu plavby. Díky trvalému palubnímu napětí 220V si zde taky dobijete své telefony.

 

 

Party loď Valerie Selene se může pochlubit sedmnácti metrovou palubou, svou velikostí překonává všechny ostatní pražské privátní lodě. Večerní kouzlo a party atmosféru podpoří LED osvětlení paluby, které lemuje celou taneční plochu. LED Diody lze ovládat a přepínat. Pokud vás láká nádech romantiky, na palubě jsou připraveny hořící louče. V nabídce máte také balónky. V případě zájmu není problém si loď dále dozdobit dle svého vkusu a tématu akce.

 

K dispozici je pro vás kuchyňka a samozřejmě i toaleta s tekoucí vodou, mýdlem i ručníky. Pokud na loď potřebujete schovat více věcí, připravené jsou uzavíratelné skříňky, díky kterým vám zavazadla nebudou překážet.

 

Jistě vás potěší bohatá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Po domluvě vám bude na loď objednána cateringová služba, která připraví před vyplutím občerstvení dle požadavků. Není problém zajistit si však i vlastní občerstvení, stejně tak nápoje.

 

Loď běžně vyplouvá z pražských Holešovic, lze se však předem domluvit na jiném nástupním místě. Stejně tak je na vás, kde vás loď vysadí. V Holešovicích je však zajištěno bezplatné parkování po celou dobu plavby.

 

Délku i čas platby si určíte sami, loď může vyplouvat již v odpoledních hodinách a na vodě se klidně ponese až do pozdních nočních hodin.

 

Na webových stránkách partylodvalerie.cz si můžete prohlédnout kompletní ceník, ve kterém je popsána možná trasa vaší cesty. Základní hodinová plavba vás vyjde na 3333 korun. Z Holešovic vyjedete kolem Ladislavova parku k Trojskému mostu, dále Trojou, Stromovkou a zpět zase do Holešovic. O dalších cestách a delších plavbách se více dozvíte po prokliku přes odkaz. Loď nabízí možnost výhodného čtyřhodinového či celodenního pronájmu.

 

Na loď se vejde dvanáct osob. Pokud je vaše skupina větší, nezoufejte. V takovém případě máte možnost využít komfortu druhé a větší lodě Jan Plezier, která rozšířila řady privátních lodí v dubnu roku 2017. Tato motorová loď nabízí prostor až pro sto osob.

Naplánujte si nezapomenutelnou party, na webových stránkách se můžete pokochat fotkami spokojených návštěvníků, kteří si platbu na sto procent užili. Takže kdy vyplouváme?