Vysněná postava do plavek? Žádný problém díky moderním metodám

Toužíte po krásně tvarované a štíhlejší postavě do plavek? Kromě dodržování jídelníčku a cvičení existují i jiné cesty, které mohou vaše snažení zvýraznit a poskytnou vám skvělé výsledky. Zjistěte, o jaké metody jde.

Tvarování postavy pomocí zmenšení problematických partií

Snad každý má nějakou problematickou partii, kterou by si přál zmenšit a upravit. Naštěstí to jde s pomocí moderních metod. Konkrétně jde například o injekční lipolýzu, kdy je do problematického místa aplikován lecitin. Ten vyvolá štěpení tuků, se kterými si tělo následně poradí a přirozenou cestou je vyloučí z organismu. Vedlejším pozitivním efektem působení aplikované látky je redukce celulitidy v problematickém místě. Metoda se nejčastěji aplikuje na partie, jako jsou boky, hýždě, břicho či spodní strana paží.

Efektivní metoda pro odstranění nechtěného tuku

Další variantou, jak si poradit s nechtěnými tukovými buňkami je kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting®. Ošetření je prováděno certifikovaným přístrojem zaměřeným pouze na tuk. Speciální gelová membrána a vhodné nastavení přístroje pomáhá chránit ostatní tkáně. Tukové buňky jsou vlivem působení chladu donuceny k nastartování procesů vedoucích k jejich odbourání. Nechtěné buňky tuku jsou tak odstraněny, což se projevuje na úbytku centimetrů v problematických partiích. Opět je možné nechat si ošetřit všechny problematické partie.

Na kvalitě ošetření záleží

Ne každé ošetření je poskytováno v uspokojivé kvalitě a bohužel se můžete setkat i s přístroji a metodami, které jsou napodobeninami certifikovaných způsobů. Pokud se vám to stane a vyberete si špatně, nemůžete se divit, že výsledky nebudou takové. Příkladem ukázkového přístupu a používání originálních certifikovaných metod je estetická klinika Mediestetik. Za ošetřením se můžete vydat na jednu ze dvou poboček v Praze nebo navštívit pobočku v Teplicích. Podívejte se na široké spektrum nabízených ošetření a vyberte si to, které vám bude vyhovovat nejvíce.