Skate značky, které mladá generace zbožňuje

Na trhu se nachází mnoho značek, do nichž se lze snadno zamilovat. Ovšem jenom málokdo může mít od každé značky něco. Jestli jste milovníkem skate a street stylu, seznam značek nabízejících oblečení nebo obuv tohoto stylu se rapidně krátí. Skate a street styl je oblíbený zejména u dětí či u mladší generace, která potřebuje cítit volnost. Jednotlivé styly jsou specifické zejména volným oděvem, který si mládež kupuje o číslo větší. Co se týče obuvi skate a street stylu, ta je pohodlná a s nízkou podrážkou, ovšem ta není podmínkou. Otázkou však nyní je, jaké značky nabízejí oblečení, doplňky nebo obuv stylů, jež jsou specifické především pro mladou generaci.

Jak jsme zmínil, skate a street style se vyznačuje především pohodlností a volností. To platí i o oblečení. Trička, mikiny i šortky se kupují zásadně o číslo větší, aby se v nich člověk cítil nadmíru pohodlně. Co se týče obuvi, i zde se dbá na pohodlnost.

Nyní si však pojďme představit značky, které jsou pro jednotlivé styly specifické.

Vans

Kdo by v dnešní době neznal populární značku Vans. Dnes můžeme znát značku Vans jako předního výrobce tenisek, skateboardové a jiné podobné obuvi. Firma byla založena roku 1966 a z počátku se navrhovala jenom obuv s diamanty, které byly připevněny na podrážce. Jelikož se však část boty bez diamantů po chvíli začala rozpadat, musel se vymyslet jiný podnikatelský záměr. Přišlo mnoho nápadů a myšlenek, nakonec se však dala přednost nápadu, který navrhl, že se bude značka Vans zaměřovat především na skateboarding. A tak se nakonec stalo.

DC

Kromě značky Vans můžeme vyjmenovat i značku DC, což je americká značka zaměřující se především na boty. V současné době vyrábí obuv pro skateboarding a snowboarding, v nabídce najdeme i venkovní oblečení a doplňky, jež samozřejmě spadají do skate a street stylu.